Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PLACENÁ STÁŽ V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - Práce z domu / online

PLACENÁ STÁŽ V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - Práce z domu / online

Hradec Králové
4. 10. 2020 - 23:54

Advokátní kancelář Ing. Mgr. Bc. Petra Molnára nabízí placenou odbornou stáž.

O nás: Advokátní kancelář zabezpečuje komplexní právní služby a efektivní právní poradenství se zaměřením na občanské, obchodní, správní a stavební právo.

Náplň stáže: Pomocná práce při přípravě právního zastoupení klientů se zaměřením na občanské, obchodní, správní a stavební právo, spolupráce bude probíhat zejména prostřednictvím emailu se zpětnou vazbou od advokáta. Možnost účasti na soudních jednání či procesních úkonech v rámci kompetencí stážisty, při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Rozsah stáže: 20 hodin/měsíc

Termín: dohodou.

Požadavky: Absolvent/ka právnické fakulty

V případě zájmu o stáž žádáme zaslat CV na email: petr.molnar@akmolnar.cz

Osobní údaje, které uvedete ve Vašem motivačním dopise a v životopisu, budou zpracovávány za účelem výběrového řízení. Zpracovávání osobních údajů je nezbytné pro jednání o uzavření pracovní smlouvy. Pokud k uzavření pracovní smlouvy nedojde (nebudete vybráni ve výběrovém řízení, příp. nebudete mít o nabízenou pracovní pozici zájem), budou Vaše osobní údaje poskytnuté v elektronické podobě vymazány a dokumenty s osobními údaji v listinné podobě skartovány, a to nejpozději do 7 dnů od ukončení vyjednávání.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Právo
Konkrétní profese
Advokát, právník, obhájce
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Odměna v Kč/měs
160
Požadujeme
Absolvent/ka právnické fakulty
Nabízíme
Odměna 160 Kč/ hod, předpokládaný rozsah práce max. do 20 hod/ měsíc. Práce z domu, Flexibilní pracovní doba, Zpětná vazba při plnění úkolů, Možnost účasti na soudních jednání či procesních úkonech v rámci kompetencí stážisty Při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Petr Molnár