Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recepční v prestižním kadeřnictví v centru Brna

Recepční v prestižním kadeřnictví v centru Brna

Brno
7. 10. 2016 - 15:29

Do našeho Jacob týmu na Radnické 9 v Brně, hledáme sympatickou a zodpovědnou osobu na pozici recepční.
Jste komunikativní, máte příjemné vystupování a umíte vytvořit přátelskou atmosféru? V tom případě je tato nabídka právě pro Vás!

Náplň práce:
• vedení recepce, tj. odbavení telefonátů, návštěv apod.,
• komunikace s klienty, kadeřníky, prezentace kadeřnictví potenciálním klientům,
• obsluha pokladny
• objednávání klientů a zapisování do objednávkové knihy
• zajišťování inventury měsíční a roční
• příprava podkladů pro účetní
• vyřizování e-mailů spojených s chodem kadeřnictví
• komunikace s dodavateli (objednávka zboží, úklid, servisní firmy apod.),
• spolupráce při zajišťování akcí (příprava prostor, občerstvení apod.),
• aktivní pomoc při zabezpečení plynulého provozu kadeřnického salonu.

Hledáme především někoho, kdo bude moci pracovat občasně odpolední směny, jednou, či dvákrát do měsíce soboty. Skvělý přivýdělek k dennímu studiu!
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií na adresu brno@jacobstylers.cz. Zajímá nás i důvod, proč máte o pozici zájem.
Těšíme se na Vás!

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
10000
Požadujeme
Požadujeme: • SŠ vzdělání, • praxe na obdobné pozici vítána, • komunikační schopnosti na vysoké úrovni (vstřícné a diplomatické jednání), • dobrá znalost práce na PC (především MS Office), • angličtina na komunikační úrovni, • výborné organizační schopnosti, • zodpovědnost za svěřený úkol, spolehlivost, pečlivost, • samostatnost a aktivní přístup, • flexibilita,.
Nabízíme
Nabízíme: • zajímavou, různorodou a motivující práci v příjemném, mladém kolektivu, • 4 týdny dovolené, • pracovní doba dle otevírací doby salonu • mzda dojednána na osobním jednání. • zajímavé firemní benefity a benefity od našich partnerů

Prodávající
Petra Hovádková