Recepční / patient coorinátor na prémiové klinice Praha 1

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseRecepční
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: • Komunikativní angličtinu a němčinu (ideálně oboje, není to však podmínka – stačí alespoň angličtina).
• Chuť dělat svoji práci naplno.
• Vše potřebné vás naučíme.

Nabízíme: • Možnost pracovat na jedné z nejlepších klinik v ČR.
• Stanete se součástí týmu profesionálů v oboru estetické medicíny.
• Za dobré výsledky Vás čeká skvělá odměna.
• Dostanete příležitost vzdělávat se v tomto oboru a pracovat na sobě. Práce je velmi rozmanitá. Pořád se učíte něco nového.
• Čeká na Vás krásné prostředí kliniky, přátelský a vstřícný kolektiv.
• Odměnou pro Vás bude také pohled na zdravé a šťastné klienty se zlepšenou psychikou.

Popis:

Chcete se přidat ke špičce v oblasti estetické medicíny? – Pozice recepční/patient coordinátor

Jsme Premier Clinic – jedna z nejmodernějších a technologicky nejvyspělejších klinik plastické chirurgie, estetické dermatologie a preventivní medicíny v ČR. Naší vizí je poskytovat prémiovou kvalitu za dostupné ceny. Věříme, že každý klient si zaslouží tu nejlepší péči a nadstandardní služby. Snažíme se zkvalitňovat lidem jejich životy pomocí zlepšení zdravotního stavu a zvýšení sebedůvěry.

Práce nám přibývá, a proto hledáme šikovného a pracovitého člověka na pozici recepční.

• Dokážete se soustředit na několik věcí najednou, a přitom zůstat profesionální?

• Ovládáte dobře slovem i písmem anglický jazyk?

• Dokážete dobře a rychle reagovat na jakoukoliv situaci?

• Máte rád/a pořádek a dokážete udržet systém?

• Jsou pro Vás klienti na prvním místě a snažíte se jim vždy vyhovět?

Pokud ano, možná hledáme právě Vás.

Chtěli bychom člověka, který bude sluncem a srdcem kliniky. Právě Vy budete první osoba, s kterou náš klient přijde do kontaktu a budete tedy velmi důležitým členem našeho skvělého týmu.

Naši klienti jsou často ze zahraničí, proto se připravte na denní komunikaci v cizím jazyce.

Výsledkem Vaší práce bude: Zabezpečení plynulého chodu recepce.

Co Vás čeká: Prvotní péče o klienty, administrativní podpora, pomoc s pacientem, přijímání plateb apod. Recepční je člověk, který je schopen reagovat a vyřešit jakoukoli situaci. A proto ho všichni milují:-). Při spokojenosti na obou stranách nabízíme možnost kariérního postupu na pozici patient coordinátor.

Co u nás získáte:

• Možnost pracovat na jedné z nejlepších klinik v ČR.

Co od Vás potřebujeme:

• Komunikativní angličtinu a němčinu (ideálně oboje, není to však podmínka – stačí alespoň angličtina).

Už se vidíte, jak s námi pečujete o klienty? Skvělé! Pošlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat. Email: kolarova@premier-clinic.cz

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

13307985

Počet zhlédnutí:

3 405x

Zhlédnutí detailu:

169x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 992 564 inzerátů