Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SKLADNÍK HANSCRAFT S.R.O. (PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES)

SKLADNÍK HANSCRAFT S.R.O. (PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES)

Hlavní město Praha
25. 4. 2017 - 09:21

Společnost HANSCRAFT, s.r.o., jednička v oblasti vířivých van, saun, bazénového příslušenství a ostatního wellness sortimentu, hledá schopného kolegu/kolegyni do svého týmu na pozici Skladník.
Místo výkonu práce:
• Praha, Uhříněves

Náplň práce:
• Příprava zboží k expedici
• Fyzický příjem zboží na sklad, kontrola zboží, převoz zboží mezi provozovnami
Datum možného nástupu:
Ihned; dle domluvy

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Kontaktní osoba: Martin Mrkvička, servis@hanscraft.com, tel: 601 565 974

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: • týmový přístup, zodpovědnost, spolehlivost • fyzickou zdatnost • dobré komunikační schopnosti • ŘP sk. B výhodou • oprávnění na VZV výhodou • praxe na pozici skladník výhodou
Nabízíme
Nabízíme: • zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti • zaškolení na uvedenou pozici • příjemný mladý pracovní kolektiv • slevu na firemní výrobky/služby

Prodávající
Hanscraft, s.r.o.