Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Přijmeme řidiče

Přijmeme řidiče

Praha
23. 2. 2016 - 14:57

Popis

Přijmeme řidiče na HPP.
Pracovní náplň: nakládka a vykládka pytlů z dodávky na trase PRAHA - OPAVA - OSTRAVA - PRAHA + rozvozy po Praha-východ.
Požadujeme: Řidičský průkaz B, zkušenosti s řízením dodávky, výpis z evidenční karty řidiče, výpis z Rejstříku trestů.
Finanční ohodnocení: minimálně 16 000 Kč za měsíc.
Pro více informací volejte na tel. číslo 737282386 od 9.00 do 16.00.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
16000
Požadujeme
Řidičský průkaz B, zkušenosti s řízením dodávky, výpis z evidenční karty řidiče
Nabízíme
Motivující finanční ohodnocení podle vykonané práce, flexibilitu.

Prodávající
Jaroslav Sládek