Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič skupiny C - rozvoz po ČR

Řidič skupiny C - rozvoz po ČR

Katusice
6. 2. 2017 - 09:34

Autodoprava Jiří Tošovský s.r.o., přijme řidiče skupiny C pro vnitrostátní přepravu.

Pracovní náplň:
- Rozvoz náhradních dílu po ČR – převážně noční závoz

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Kontaktní údaje: Jana Novotná, tel.: 602 106 262, 326 910715, email.: jana.novotna@autotos.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
26000
Požadujeme
- Řidičský průkaz skupiny C - Potvrzení o zdravotní způsobilosti a trestní bezúhonnosti - Karta řidiče - Spolehlivost, flexibilita - Praxe v oboru výhodou, není však podmínkou
Nabízíme
- Práce na HPP - Volné víkendy - Nadstandardní platové ohodnocení, plat 26 000 + (čistého) - Kvalitní dopravní technika - Práce v dobrém pracovním kolektivu

Prodávající
Oldřiška Tošovská