Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Montážní pracovník

Montážní pracovník

Celá ČR
4. 8. 2017 - 17:01

Hledáte si práci? Rád byste pracoval v elektrotechnickém průmyslu s moderními technologiemi? Tak je tato nabídka určena právě pro Vás!

- nástup ihned
- praxe není potřeba
- mzda až 18000 Kč
- lokalita: Pelhřimov, Česko

Pracovní náplň:
- skládání součástek počítačů
- výroba rozvaděčů a komponent pro datová centra
- kompletizace i balení finálních výrobků
- jednoduchá práce na montážní lince

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Seřizovač, programátor CNC strojů
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
18000
Požadujeme
Nabízíme
- výdělek až 18000 Kč - příspěvek na ubytování, ubytování v blízkosti místa výkonu práce - proplacení cestovního při využití městské hromadné dopravy - příspěvek na stravu v jídelně, možnost výběru ze 4 jídel, výborná kuchyně - vyšší výdělek díky bonusům a přesčasům - možnost výběru zálohy už po 1.týdnu - moderní prostředí - klimatizované prostory - odborné vzdělání v oboru - organizace teambuildingových aktivit Volejte 724 439 961 nebo píšte na pracenamorave@express-people.com

Prodávající
info@manuvia.com