Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní technik/mechanik stavebních strojů

Servisní technik/mechanik stavebních strojů

Třebechovice pod Orebem
2. 8. 2019 - 18:49
Dohodou
Kupující

Hledáme zručné zaměstnance s technickým SŠ vzděláním nebo vyučení - obor mechanik, opravář (případně podobný obor) na pozici servisní technik/mechanik do zaběhnuté firmy, která se zabývá odborným servisem stavebních a zemědělských strojů převážně JCB.

Místo výkonu práce: Třebechovice pod Orebem (Hradecký kraj, ČR)
Druh pracovního poměru: Jednosměnný provoz - hlavní pracovní poměr
Termín nástupu: IHNED.
Nabízený plat: 20.000-25.000Kč

Náplň práce:
- Demontáž a montáž stavebních strojů a zařízení
- Opravy a údržby stavebních strojů a zařízení
- Práce s diagnostikou

Více info: strukturovaný životopis zasílejte na info@jocob.cz, více info na 777 734 544.

Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Servisní technik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
27000
Požadujeme
Požadujeme: - Vzdělání technického směru, technické znalosti - Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič - Flexibilita, samostatnost, manuální zručnost - Kladný vztah k technice, zájem o obor - Bezúhonnost a zdravotní způsobilost - Elektronika - základní znalosti výhodou - Praxe výhodou, nikoliv podmínkou (vhodné i pro absolventy) - Svářečský průkaz CO2 výhodou, - Znalost práce s PC výhodou
Nabízíme
Nabízíme: - Práce v přátelském rodinné kolektivu, - Zajímavé mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na pracovním výkonu, - Příplatky za přesčas, - Příspěvek na penzijní pojištění.

Zavřít Zavřít
Kupující
Novotný