Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátorka/Operátor skladu (Lovosice) FIEGE s.r.o.

Operátorka/Operátor skladu (Lovosice) FIEGE s.r.o.

Ústecký kraj
3. 5. 2017 - 09:32

Popis

OPERÁTORKA/OPERÁTOR SKLADU (Lovosice)
Nástup: ihned
Prohlídky pracoviště probíhají každé úterý v 11:30 hod. FIEGE s.r.o. Průmyslová 1190, Lovosice, okres Litoměřice

Popis pozice:
Činnost zaměřená zejména na vizuální kontrolu textilu a obuvi (kvalita, čistota, odpovídající typ atp.)
Vybalování a opětovné balení zboží po provedené kontrole
Další skladové práce

Požadavky:
Ukončené základní vzdělání
Pečlivost, manuální zručnost
Schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnost
Schopnost týmové práce
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr
Možnost měsíčního výdělku až 20tis Kč brutto
Dvousměnný provoz v čistém skladovém prostředí
Motivační mzdový systém (na základě svého výkonu + docházkový bonus)
Zaměstnanecké benefity odpovídající dané pozici (stravenky, 5 týdnů dovolené, zdravotní program atd.)
Firemní akce

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
15400
Požadujeme
Ukončené základní vzdělání Pečlivost, manuální zručnost Schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnost Schopnost týmové práce Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) Čistý trestní rejstřík
Nabízíme
Hlavní pracovní poměr Možnost měsíčního výdělku 15000 - 20000 Kč brutto Dvousměnný provoz v čistém skladovém prostředí Motivační mzdový systém Zaměstnanecké benefity odpovídající dané pozici (stravenky, celkem 5 týdnů dovolené, zdravotní program atd.) Firemní akce

Prodávající
Valerie Kučerová