Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SKLADNÍK/ŘIDIČ

SKLADNÍK/ŘIDIČ

Brno
8. 9. 2017 - 21:41

Obchodní společnost s dlouhodobou historií v dodávání nářadí a stavebních doplňků přijme zaměstnance na pozici SKLADNÍK/ŘIDIČ

Hlavní náplň práce:
• převzetí a kontrola zboží na skladě/u klientů
• příprava dodávek pro klienty
• rozvoz zboží ke klientům dodávkovým automobilem

Požadavky:
• platný řidičský průkaz – sk. B
• zkušenost s prací ve skladu
• spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost
• trestní bezúhonnost
• znalost stavebního nářadí a doplňků výhodou

Nabízíme:
• dobré platové podmínky
• sklad Brno, rozvoz převážně okolí Brna
• pracovní dny po-pá
• nástup možný ihned nebo dohodou

Váš životopis prosím zasílejte na email petr.vi@nvas.cz.

Děkujeme.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
• platný řidičský průkaz – sk. B • zkušenost s prací ve skladu • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost • trestní bezúhonnost • znalost stavebního nářadí a doplňků výhodou
Nabízíme
• dobré platové podmínky • sklad Brno, rozvoz převážně okolí Brna • pracovní dny po-pá • nástup možná ihned nebo dohodou

Prodávající
PETR VIDRMERT