Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Terénní sociální pracovník

Terénní sociální pracovník

Praha
6. 10. 2016 - 09:40

Popis

Pracovní poměr:
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Místo výkonu práce:
• Praha
Požadavky:
• Vzdělání: VOŠ/VŠ v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor dle Zákona č. 108/2006 Sb.)
• Vysoká odolnost vůči stresu, profesionální zvládání krizových situací
• Schopnost empatie, komunikativnost
• Znalost práce na PC
• Trestní bezúhonnost
• Dobrý zdravotní stav
• Schopnost týmové i samostatné práce, organizační schopnosti, časová flexibilita
• Dobrá znalost Prahy
• Řidičský průkaz sk. B výhodou
Platové podmínky:
• Platový tarif – 11. platová třída + příplatky dle Zákoníku práce
• Stravenky, 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na vzdělávání
Nástup:
• Říjen / listopad 2016
Náplň práce:
• Terénní sociální práce s osobami bez přístřeší
• Odborné sociální poradenství osobám bez přístřeší v jejich přirozeném prostředí
• Vyhledávání a mapování lokalit se zvýšeným pobytem osob bez přístřeší
• Řešení sociálně-právních a sociálně-zdravotních problémů osob bez přístřeší
• Opatření v oblasti prevence bezdomovectví
• Zpracovávání agendy, metodik a vedení evidencí související s výkonem práce

V případě zájmu zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem emailem na ludmila.tomesova@csspraha.cz. Do předmětu emailu napište „TSP“.

Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Sociální pracovník
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
Požadavky: • Vzdělání: VOŠ/VŠ v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor dle Zákona č. 108/2006 Sb.) • Vysoká odolnost vůči stresu, profesionální zvládání krizových situací • Schopnost empatie, komunikativnost • Znalost práce na PC • Trestní bezúhonnost • Dobrý zdravotní stav • Schopnost týmové i samostatné práce, organizační schopnosti, časová flexibilita • Dobrá znalost Prahy • Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme
Platové podmínky: • Platový tarif – 11. platová třída + příplatky dle Zákoníku práce • Stravenky, 5 týdnů dovolené • Příspěvek na vzdělávání Nástup: • Září / říjen 2016

Prodávající
Ludmila Tomešová