Home Práce, zaměstnání Práce v ČR INKASNÍ INSPEKTOR/KA

INKASNÍ INSPEKTOR/KA

Celá ČR
21. 4. 2016 - 09:49

COOL CREDIT, s.r.o. je česká společnost, která poskytuje klientům rychlý a pohodlný přístup k finančním službám prostřednictvím internetu. Do mladého a profesionálního týmu, hledáme vhodného kolegu nebo kolegyni na níže uvedenou pozici. Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Více informací o nás naleznete na: www.coolcredit.cz

Co vás čeká
* osobní kontakt a jednání s dlužníky

* sjednávání mimosoudních dohod

* osobní inkaso pohledávek

* působení v oblasti místa bydliště

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ na info@coolcredit.cz.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Specialista pohledávek
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
* dokončené SŠ vzdělání * pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook) * zkušenosti z oboru vymáhání pohledávek výhodou! * trestní bezúhonnost * časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení * výborné komunikační a vyjednávací schopnosti * diskrétnost a vysoká míra loajality * profesionální a seriózní vystupování, asertivita * vlastní osobní automobil
Nabízíme
* unikátní pracovní příležitost * přátelský kolektiv trvale rostoucí stabilní společnosti * zajímavé finanční ohodnocení! (provizní systém) * zodpovědnou práci s vysokou mírou samostatnosti * působení v oblasti místa bydliště * spolupráci na ŽL

Prodávající
COOL CREDIT s.r.o.