Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technik/technička správy nemovitostí - zkušení i absolventi

Technik/technička správy nemovitostí - zkušení i absolventi

Praha
8. 1. 2020 - 16:50

Popis

Náplň práce:
prohlídky nemovitostí, zjišťování jejich stavebně technického stavu, stanovování postupů provádění údržby, objednávání oprav, kontrola dodavatelů, kontrola dodržování harmonogramů a smluvních podmínek, objednávání revizí, organizace výběrových řízení, komunikace s výbory a účast na shromážděních, vedení technicko-správní agendy budov, vedení záznamů a dokumentace.

V případě zájmu nám zašlete na email info@parkers.cz Váš životopis s průvodním dopisem.

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Správa nemovitostí
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
SŠ nejlépe stavebního směru, práce s PC, bezúhonnost, pracovitost, loajalita, organizační schopnosti
Nabízíme
samostatnou práci v menším kolektivu čtyř techniků; zkušený tým techniků, který Vám pomůže se zaškolením prostor pro rozvoj Vašich dovedností a samostatnou práci pracoviště v centru Prahy na metru A – náměstí Míru 820/9 zázemí stabilní, rostoucí společnosti stravenky příspěvek na dopravu telefon i pro soukromé účely odpovídající finanční ohodnocení pololetní odměny možnost dalšího rozvoje a seberealizace 5 týdnů dovolené pracovní poměr na dobu neurčitou pružnou pracovní dobu V Praze patříme mezi největší správce nemovitostí pro bytové domy podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců záleží nám na Vás, vytváříme příjemné pracovní prostředí

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Parkers s.r.o.