Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Liberec
3. 5. 2017 - 19:14

Popis

Stavební firma přijme stavbyvedouciho.
Náplň práce
zajišťování stavebních materiálů,příprava a kontrola fakturace,tvorba rozpočtů stavebních prací a dodávek
příprava návrhů smluv pro subdodavatele.
Své životopisy zasílejte na email workmeistergermany@gmail.com

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Odměna v Kč/měs
45000
Požadujeme
požadujeme minimalne SŠ vzdělání stavebního směru,praxi v oboru, samostatnost v rozhodování, komunikativnost, zodpovědný přístup
Nabízíme
Odpovídající mzdové ohodnocení, práce na hlavní pracovní poměr, profesní růst.

Prodávající
Marie Polakova