Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Svářeč ČR (180-240Kč/hod.)

Svářeč ČR (180-240Kč/hod.)

Kraj Vysočina
11. 2. 2016 - 09:40

Na HPP přijmeme svářeče s platným průkazem EN (hliník, nerez, CO2-černý mat.)
NÁPLŇ PRÁCE
-svařování komponentů dle technické dokumentace

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Strojní zámečník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
-svářečský průkaz EN podmínkou -praxe ve svařování min.2 roky -zdravotní způsobilost (3směnný provoz) -samostatnost -znalost čtení technické dokumetce
Nabízíme
-mzda 180-240 Kč/hod. čistého (dle zařazení) -zázemí stabilní společnosti -možnost zálohy (po 1 odpracovaném týdnu) -ubytování zdarma -po zapracování možnost přesčasů

Prodávající
Lucia Štefanová