Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Brigada - HELPDESK L1

Brigada - HELPDESK L1

Praha
6. 11. 2015 - 11:13

Máte zájem pracovat v mladém, dynamickém a ambiciózním prostředí společnosti Casablanca INT?
Máte schopnosti i předpoklady pro profesní růst v naší společnosti? Zašlete nám svůj strukturovaný
životopis s průvodním dopisem na adresu peter.majercak@casablanca.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
· ODPOVĚDNOST ZA BĚŽNÝ KAŽDODENNÍ PROVOZ DATACENTRA
· ZÁKAZNICKÁ PODPORA NA ÚROVNI L1
· DALŠÍ POMOCNÉ PRÁCE A AD HOC ÚKOLY

NÁSTUP
· DLE DOHODY

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Telekomunikace
Konkrétní profese
Technik v telekomunikacích
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
· CHUŤ K PRÁCI A VOLNÝ ČAS MIN. 2-3X TÝDNĚ · SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST · ORIENTACE V SÍŤOVÝCH TECHNOLOGIÍCH · DOBRÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI · DALŠÍ IT ODBORNOST VÍTÁNA
Nabízíme
· PRÁCI IDEÁLNÍ PRO STUDENTY VŠ TECHNICKÉHO ZAMĚŘENÍ · DLOUHODOBOU, ZAJÍMAVOU A NETRADIČNÍ BRIGÁDU V RENOMOVANÉ ČESKÉ IT SPOLEČNOSTI · PRÁCI SE ŠPIČKOVÝMI TECHNOLOGIEMI · MOŽNOST ÚČASTI NA SPECIÁLNÍCH PROJEKTECH · PRÁCI V MLADÉM KOLEKTIVU · FLEXIBILNÍ DOCHÁZKU · DOBROU DOPRAVNÍ DOSTUPNOST (METRO A – ŽELIVSKÉHO) · ZAJÍMAVÁ TÉMATA PRO BAKALÁŘSKÉ A DIPLOMOVÉ PRÁCE · INDIVIDUÁLNÍ ROZVOJ V OBLASTI POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ, OPERAČNÍCH SYSTÉMŮ

Prodávající
Casablanca INT