Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Montážní technik

Montážní technik

Živanice
4. 11. 2016 - 10:32

Popis

NÁPLŇ PRÁCE

montážní práce slaboproudých systémů, převážně optické sítě
montážní práce zámečnické (kabelové trasy)
záfuky, sváry a měření optických kabelů po zaučení

ODMĚNA

nástup na dohodu o provedení práce - první měsíc 90,-/hodina, od druhého měsíce 100,-/hodina, po 3 měsících na hlavní pracovní poměr - čistá mzda od 16.000,- plus odměny

MÍSTO

východní Čechy
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační
dopis na e-mailovou adresu: personalistika@fibertech.cz

Obor činnosti
Telekomunikace
Konkrétní profese
Technik v telekomunikacích
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
16000
Požadujeme
POŽADUJEME vyučení v oboru vyhl. 50/78 Sb. §6 výhodou vysoké pracovní nasazení samostatnost a flexibilita ŘP skup. B, E výhodou
Nabízíme
NABÍZÍME seberealizaci v trvale rostoucí a stabilní společnosti motivační mzdové a prémiové ohodnocení dle zkušeností a výkonu pružná pracovní doba možnost dalšího růstu a vzdělávání další zaměstnanecké benefity

Prodávající
Iva Houfová