Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Konstruktér/ technolog do nábytkářské výroby

Konstruktér/ technolog do nábytkářské výroby

Libčice nad Vltavou
26. 8. 2016 - 16:55

Výrobní hala: 30 minut vlakem z Masarykova nádraží. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
•výrobní dokumentace v programu AutoCad
•tvorba cenových nabídek
•konstrukční řešení nábytku
•zodpovědnost za včasnou a kvalitně odevzdanou dokumentaci
•objednávky materiálů
•komunikace s kolegy z výroby

Předpoklady:
•min. SŠ v oboru - nábytkářství
•znalost konstrukce a technologie výroby nábytku a stavebně truhlářských výrobků
•přehled v materiálech pro truhlářskou výrobu: deskový materiál, masiv, dýha + kování - Blum, Hettich, Hafele
•znalost programu AutoCad, Word, Excel, Outlook
•znalost CAM a angličtiny nebo němčiny (výhodou)
•spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní české firmy, která patří mezi špičku na trhu
•práci v mladém kolektivu
•možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
•zajímavou práci na unikátních zakázkách

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Technik výroby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Předpoklady: •min. SŠ v oboru - nábytkářství •znalost konstrukce a technologie výroby nábytku a stavebně truhlářských výrobků •přehled v materiálech pro truhlářskou výrobu: deskový materiál, masiv, dýha + kování - Blum, Hettich, Hafele •znalost programu AutoCad, Word, Excel, Outlook •znalost CAM, angličtiny nebo němčiny (výhodou) •spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme
Nabízíme: • zázemí stabilní české firmy, která patří mezi špičku na trhu •práci v mladém kolektivu •možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu •zajímavou práci na unikátních zakázkách Výrobní hala: 30 minut vlakem z Masarykova nádraží. Nástup možný ihned.

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Michal Peřina