Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technolog lisování

Technolog lisování

Třinec
20. 3. 2017 - 15:02

Společnost Pressmetal-CZ, s.r.o. hledá do svého týmu Technologa lisování.

Nabízíme práci ve firmě, kde pracujeme profesionálně, kvalitně a flexibilně
Můžete být součástí firmy, která chce být jedničkou na trhu
A také součástí firmy, která rozvíjí své zaměstnance v profesním i osobní životě

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte:

Ing. Lucie Jagoschová
Pressmetal-CZ, s.r.o.
Staré město 138
739 61 Třinec
tel.: +420 602 132 842
e-mail: jagoschova@pressmetal.cz

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Technolog výroby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Středoškolské vzdělání technického zaměření výhodou -Znalost čtení technické a výkresové dokumentace -Praxi v oboru min. 2 roky -Zkušenosti se zaváděním nových výrobních projektů -Zkušenosti v oblasti automotive průmyslu -Znalosti materiálových norem výhodou -Zkušenosti a znalosti v oblasti lisování kovů výhodou -Zkušenosti a znalosti práce s programy pro práci s modely ve 3D výhodou -Samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Nabízíme
Náplň práce: -Zavádění nových výrobních projektů -Stanovování technologických postupů a jejich ověřování ve výrobním procesu -Komunikace se zákazníkem, dodavatelem strojů a nástrojů -Spolupráce při zavádění nových výrobků – FMEA (vyhodnocování rizik), APQP (harmonogram úkolů), vyhodnocování nových nástrojů (3D model), stanovení standartu pro nové nástroje, konstrukce malých lisovacích nástrojů, zástup za mistra, apod. -Vyhodnocování poruch u strojů – komunikace s dodavatelem -Výpočet výrobních kapacit -Kaizeny Nabízíme: -Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků -Motivační odměny, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění -Systém vnitropodnikového vzdělávání

Prodávající
Lucie Jagoschová