Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SMS operátorka

SMS operátorka

Celá ČR
18. 4. 2016 - 17:25

Hledáme: Schopnost komunikace a flexibilitu. Příjemný a zábavný písemný projev a kladný přístup k erotice.

Náplň práce: Operátorky vedou s našimi klienty písemný chat týkající se erotiky a flirtu. Jedná se o psaní sms prostřednictvím vašeho počítače! Žádný live chat!

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Telefonní operátor
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Vlastní PC a stabilní připojení k internetu. Živnostenský list. Perfektní českou gramatiku. Spolehlivost, otevřenost, zodpovědnost.
Nabízíme
Zajímavou práci z pohodlí vašeho domova! Motivující ohodnocení.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Jana Musilová