Home Práce, zaměstnání Práce v ČR DISPEČERKa na denní/noční provoz

DISPEČERKa na denní/noční provoz

Hostivice
28. 6. 2016 - 13:42

SEDOP TAXI PRAHA hledá DISPEČERKY na denní/noční provoz. Očekáváme dobrou znalost AJ, dobré komunikativní schopnosti, znalost administrativní kancelářské práce. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, práci v mladém a příjemném kolektivu.

Náplň práce:
-příjem telefonických objednávek, -vyřizování e-mailů od klientů
-komunikace a koordinace řidičů
práce s rezervačním systémem (zadávání a vyhledávání objednávek)

Směny:
-práce je na směnný provoz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Telefonní operátor
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
19000
Požadujeme
-uživatelská znalost PC -komunikativní a organizační schopnosti -samostatnost, spolehlivost, pečlivost -zkušenost z dispečinku/call centra výhodou, ne podmínkou -komunikativní anglický jazyk
Nabízíme
-zázemí stabilní a vzrůstající společnosti s „novou tváří“ -zajímavé finanční ohodnocení -práci v příjemném a mladém kolektivu -nástup ihned nebo dle dohody Možnost na HPP nebo na VPP, případně brigády.

Prodávající
Ivan Taxi