Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme účetní

Hledáme účetní

Praha
14. 1. 2016 - 16:34

Popis

Náplň práce:
- účtování přijatých faktur, banky a pokladny
- komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- kontrola správnosti účetních dokladů dle souvisejících norem
- spolupráce při účtování ostatních dokladových agend
- příprava a účtování odchozích plateb v CZK a EUR v internetovém bankovnictví
- kontrola bankovních výpisů
- archivace dodavatelských faktur
- příprava reportu inventury drobný majetek
- ad hoc operace
- příprava měsíční uzávěrky

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- Znalosti podvojného účetnictví - Znalost práce na PC - především MS Office, EXCEL, OUTLOOK - Účtujeme v programu POHODA - Aktivní přístup a týmového ducha - Praxe na obdobné pozici vítána - Důslednost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
Nabízíme
- Stabilní pracovní prostředí - Hlavní pracovní poměr - Zaměstnanecké benefity - Možnost odborného růstu - Práci v přátelském kolektivu - Místo pracoviště Praha 1 - Nástupní plat 25.000 Kč, po zkušební době plus zajímavé osobní ohodnocení

Prodávající
Viera Tomanikova