Všeobecná účetní

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiFinance a ekonomika
ProfeseÚčetní
Místo výkonu práceBrno
Min. dosažené vzdělánívysokoškolské

Požadujeme: *VŠ vzdělání ekonomického směru
*praxe v oboru 3 roky
*úplná znalost podvojného účetnictví, daňových zákonů (DPH, DzPO) a další platné legislativy
*pozitivní vztah k administrativě, důslednost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu i samostatně
*znalost programů MS Office na uživatelské úrovni
*znalost účetních programů Duna, Pohoda – výhodou
*anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Nabízíme: *možnost pracovat pro lídra společnosti v oblasti průmyslových těsnění
*samostatná, různorodá a zodpovědná činnost s prostorem pro vlastní iniciativu
*umožníme rozvíjet talent a potenciál
*zázemí stabilní společnosti
*vzdělávací kurzy
*firemní akce
*příspěvek na stravování

Popis:

Do našeho týmu hledáme účetní

Náplň práce:

*kompletní zpracování svěřené účetní agendy

*spolupráce při zpracování daňových přiznání v souladu s platnou legislativou

*zpracování statistických výkazů

*spolupráce při zpracování ročních uzávěrek

*reporting vedení společnosti

* provádění interních kontrol, dokladových inventur

*spolupráce a podpora hlavní účetní

Tento inzerát byl vložen do zpoplatněné sekce, ale ještě nebyla provedena platba. Platbu lze provést rychle, bezpečně a jednoduše pomocí platební karty, SMS platby apod. Klikněte zde pro zobrazení formuláře.

Oblast inzerce:

Brno - msto

Číslo inzerátu:

13331722

Počet zhlédnutí:

37 256x

Zhlédnutí detailu:

222x

Galerie TOP inzerátů - Osobn auta

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 253 inzerátů