Home Práce, zaměstnání Práce v ČR samostatná účetní

samostatná účetní

Jičín
9. 10. 2017 - 12:48

Popis

Obchodní společnost EXE SPORT s.r.o. Chelčického 8, Jičín
hledá samostatnou účetní

náplň práce:
- zpracování komplexního účetnictví obchodní společnosti (malá organizace)
- zpracování daňové agendy, DPH, DZPO, srážková, zálohová, silniční
- komunikace s orgány státní správy
- výkaznictví a reporty, komunikace s bankami

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe - znalost podvojného účetnictví, účetních principů a předpisů - přehled v oblasti daňových zákonů - schopnost výkonné samostatné práce - pečlivost a spolehlivost - znalost účetního software Pohoda výhodou - AJ výhodou
Nabízíme
- nástupní plat 25 000,-- - zaměstnanecké bonusy na dovolenou, kulturu, sport, zdraví - stravenky samozřejmostí - možnost flexibilní pracovní doby i částečné home office - práce na HPP doba neurčitá, plný úvazek - nástup možný od 1.11.2017

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Irena Pluhařová