Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Učitel/ka v mateřské školce

17.06.2015 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Učitel mateřské školy
Druh úvazkučástečný úvazek
Obor činnostiŠkolství a vzdělávání
ProfeseUčitel mateřské školy
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci20 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: - praxi ve školce
- vzdělání odpovídajícího směru (předškolní pedagogika)
- zájem o environmentální výchovu v předškolním věku
- hra alespoň na 1 hudební nástroj
- respektující přístup k dětem
- ochotu pobývat venku denně za každého počasí
- ochotu podílet se na rozvoji a směřování školky a na jejích dalších aktivitách pro děti a rodiče (odpolední akce, slavnosti, výlety, školky v přírodě, tábor)
- ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet
- znalost programu Začít spolu výhodou

Nabízíme: - smysluplnou práci v netradičním předškolním zařízení zaměřeném na ekologickou výchovu
- malé skupiny dětí (maximálně 15 dětí ve třídě na osobu)
- zázemí organizace fungující v oblasti ekologické výchovy již 10 let
- možnost spolurozhodovat o dalším směřování školky
- prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- možnost dalšího rozvoje a sebevzdělávání
- příjemné a vstřícné pracovní prostředí

Popis:

Ekocentrum Podhoubí hledá učitele/učitelku do Ekoškolky Rozárky, soukromé školky s ekologicky orientovanou výukou.

Termín nástupu: srpen 2015

Místo práce: pobočka Praha 4 – Braník, Pod Jiráskovou čtvrtí 1769/6, Praha 4 – Braník, 147 00 nebo pobočka Praha - Troja - Pod Havránkou 12/2

Výše úvazku: 0,5 - 1

Náplň práce:

- příprava a vedení výuky dětí s důrazem na každodenní pobyt venku za každého počasí

- komunikace s rodiči

- vedení diagnostiky dětí

- podíl na přípravě akcí pro děti a rodiče (výlety, školky v přírodě, větší akce pro veřejnost)

- spolupráce s týmem učitelů na přípravě školního vzdělávacího plánu a tematického plánu

- podíl na rozvoji Ekoškolky Rozárky a spolurozhodování o jejím směřování

- další vzdělávání a osobní rozvoj

Požadujeme:

- praxi s dětmi předškolního věku

- ochotu podílet se na rozvoji a směřování školky a na jejích dalších aktivitách pro děti a rodiče

- ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

- smysluplnou práci v netradičním předškolním zařízení zaměřeném na ekologickou výchovu

Zřizovatelem obou školek je Ekocentrum Podhoubí, spolek, zaměřený na ekologickou výchovu zejména předškolních dětí. Kromě školky realizujeme také výukové programy pro školy, akce pro veřejnost, krátkodobé i dlouhodobé vzdělávání učitelů MŠ a rodičů předškolních dětí. Podílíme se na přípravě certifikace ekoškolek. Více informací naleznete www.podhoubi.cz

Pokud se chcete do výběrového řízení přihlásit…

…pošlete nejpozději do 30. 6. do 14:00 svůj strukturovaný životopis s a motivační dopis kontaktní osobě:

Lucie Sovová, e-mail: lucie.sovova@podhoubi.cz.

Výběrové řízení bude vícekolové:

1. kolo – posouzení životopisu a motivačního dopisu

2. kolo – cca 1 - 1,5 hodiny pohovor (životopis, orientace ve vzdělávací problematice, osobnost uchazeče)

3. kolo – výuka ve školce

Za celý tým organizace, Mgr. Lucie Sovová, ředitelka Ekocentra Podhoubí.

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

10738357

Počet zhlédnutí:

17 645x

Zhlédnutí detailu:

400x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 909 inzerátů