Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme pedagoga do týmu Ekoškolky Rozárky

Hledáme pedagoga do týmu Ekoškolky Rozárky

Praha
4. 1. 2016 - 16:21

Ekocentrum Podhoubí hledá učitele/učitelku do Ekoškolky Rozárky do třídy mladších dětí (2 - 3 roky). Pokud jste s dětmi rádi venku a umíte jim být skutečným průvodcem, ozvěte se!

Termín nástupu: leden/únor 2016

Výše úvazku: 0,75

Náplň práce:
- příprava a vedení výuky dětí s důrazem na každodenní pobyt venku za každého počasí
- komunikace s rodiči
- podíl na přípravě akcí pro děti a rodiče (výlety, školky v přírodě, větší akce pro veřejnost)
- spolupráce s týmem učitelů na přípravě školního vzdělávacího plánu a tematického plánu

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Školství a vzdělávání
Konkrétní profese
Učitel mateřské školy
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: - praxi s dětmi předškolního věku - vzdělání odpovídajícího směru (předškolní pedagogika) - zájem o environmentální výchovu v předškolním věku - respektující přístup k dětem - ochotu pobývat venku denně za každého počasí - ochotu podílet se na rozvoji a směřování školky a na jejích dalších aktivitách pro děti a rodiče - ochotu dále se vzdělávat výhodou - znalost programu Začít spolu - hra alespoň na 1 hudební nástroj
Nabízíme
- smysluplnou práci v netradičním předškolním zařízení zaměřeném na ekologickou výchovu - malé skupiny dětí - zázemí organizace fungující v oblasti ekologické výchovy již 10 let - možnost spolurozhodovat o dalším směřování školky - prostor pro uplatnění vlastních nápadů - možnost dalšího rozvoje a sebevzdělávání - odměnu za 0,75 úvazek 15000 nástupní plat, s možností růstu (odpovídá 20 000 Kč za plný úvazek)

Prodávající
Lucie Sovová