Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Manager sportovního centra s fyzioterapií

Manager sportovního centra s fyzioterapií

Praha
25. 1. 2017 - 10:03

Sportovní centrum v Praze 4 (fyziotrénink, skupinové lekce, fyzioterapie, masáže) hledá zkušenou posilu do týmu na pozici managera.
Náplň práce:
Koordinace týmu, delegování svěřených úkolů, kontrola výsledků, aktivní vyhledávání a oslovování nové klientely, pravidelný reporting vedení, reprezentování společnosti
Požadavky:
středoškolské s maturitou, vysokoškolské
kontakty a zkušenosti v oboru předností
aktivní přístup – nové obchodní příležitosti
výborné obchodní a vyjednávací schopnosti,
silná osobnost s uměním delegovat práci, orientace na výsledek,
výborné komunikační schopnosti, flexibilita a loajalita,
samostatnost, zodpovědnost
příjemné, reprezentativní vystupování
práce na ŽL
Výhody: mladý aktivní kolektiv, využití firemních benefitů, atraktivní pracovní prostředí, vzdělávání, rodinná atmostféra, neformální prostředí

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Vedoucí, manažer prodejny
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
středoškolské s maturitou, vysokoškolské kontakty a zkušenosti v oboru předností aktivní přístup – nové obchodní příležitosti výborné obchodní a vyjednávací schopnosti, silná osobnost s uměním delegovat práci, orientace na výsledek, výborné komunikační schopnosti, flexibilita a loajalita, samostatnost, zodpovědnost příjemné, reprezentativní vystupování práce na ŽL
Nabízíme
mladý aktivní kolektiv, využití firemních benefitů, atraktivní pracovní prostředí, vzdělávání, rodinná atmostféra, neformální prostředí

Prodávající
Kristýna Bílá