Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Skladník pro eshop s dámskou módou

Skladník pro eshop s dámskou módou

Praha
25. 6. 2016 - 19:05

Eshop s dámskou módou hledá vhodného kandidáta na pozici skladník - balič zboží.

Pracovní náplň:- samostatné vedení skladu - samostatná příprava dokumentace zásilek - balení zásilek - příjem vratek - odvoz zásilek na depa dopravců

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Vedoucí skladu
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
23000
Požadujeme
Požadavky: - samostatnost - pečlivost - komunikativnost - práce na PC - vlastní vozidlo pro odvoz zásilek
Nabízíme
Nabízíme: - pohodovou práci v malém kolektivu - pracovní doba po-pá 10-18,30 Úhrada za použití vlastního vozu.

Prodávající
Michaela Plíhalová