Vyhledávání: a - strana 1975
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 41163 inzerátů
Top
Inzerát má 1 topovací bod
Nové v CZ, rozvody, STK 2028, koupeno Ford bazar po 1. majiteli, provoz 2010, 232.850Km, Pravidelný servis a péče, Servisní knížka, TZ, Nové celoroční pneu, alu 17¨, ABS, ESP ASR, Airbag 8x, Deaktivace u spolujezdce, Alarm, Centrální zamykání dálkově, Imobilizér, Kódování skel, Elektrická okna všechny, Skla tónovaná, Sklo přední vyhřívané, Sklo zadní vyhřívané, Zrcátka elektricky nastavitelná, Zrcátka vyhřívaná, Opěrky hlav výsuvné, Sedadla el. nastavitelná řidič, Sedadla vyhřívaná 2x, Sedadla zadní - dělená, Sedadlo spolujezdce posuvné, Sedadlo řidiče posuvné + výškově, Připojení - mini USB, Rádio rádio/CD/MP3, Otáčkoměr, Palubní počítač, Venkovní teploměr, Volant nastavitelný, Klimatizace dig. dvouokruhová, Senzor deště, Startování tlačítkem, Tempomat, Zámek bezklíčkový, Handsfree Bluetooth, Zadní stěrač aj.
ŠKODA SUPERB Laurin & Klement 2.0 TDI – ELEKTRONICKÁ AUKCE
Nejvyšší nabídka
Statutární město Jablonec nad Nisou nabízí prostřednictvím společnosti FinYes s.r.o. k prodeji formou veřejné elektronické aukce osobní automobil:
Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDI 140 kW DSG
RZ: 5L7 0660
VIN: TMBCJ9NP1H7544191
Rok výroby: 2017
Najeto cca 250 000 km
Automatická převodovka DSG
STK do 2. 5. 2027
Dálniční známka do 13. 1. 2027
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Minimální příhoz: 2 000 Kč
Aukce proběhne dne 25. 6. 2026 od 17:00 hod.
Kompletní podmínky aukce, fotografie vozidla a registrace do aukce:
https://finyes.proebiz.com/formulare/zadost.php?id_aukce=176
Vozidlo bude prodáno zájemci s nejvyšší nabídkou učiněnou v elektronické aukci.
Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDI 140 kW DSG
RZ: 5L7 0660
VIN: TMBCJ9NP1H7544191
Rok výroby: 2017
Najeto cca 250 000 km
Automatická převodovka DSG
STK do 2. 5. 2027
Dálniční známka do 13. 1. 2027
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Minimální příhoz: 2 000 Kč
Aukce proběhne dne 25. 6. 2026 od 17:00 hod.
Kompletní podmínky aukce, fotografie vozidla a registrace do aukce:
https://finyes.proebiz.com/formulare/zadost.php?id_aukce=176
Vozidlo bude prodáno zájemci s nejvyšší nabídkou učiněnou v elektronické aukci.
Top
Inzerát má 2 topovací body
Osmák Degu
Dohodou
Prodám Osmáčky Degu veškeré možné barevné varianty co jsou na
fotografiích, včetně vzácnějších barev jako je např- čokoládová,
čokoládová straka, bílá. Všichni osmáčci jsou po velmi kvalitních rodičích, do nových domovů odcházejí ve 100% zdravotním stavu, Máte li zájem tak pište z celé ČR a i ze zahraničí na tel:736229137,na email: kochovaadela15@gmail.com. Inzerát je platný dokud ho
nesmažeme. Osmáčky rozvážíme po celé republice zdarma, vážným zájemcům pošleme i aktuální fotky, začátečníkům rádi poradíme, na vyžádání je možnost VP minimálně 6 generací. Jsou to roztomilý
myšáčci kteří vás nezklamou;)
fotografiích, včetně vzácnějších barev jako je např- čokoládová,
čokoládová straka, bílá. Všichni osmáčci jsou po velmi kvalitních rodičích, do nových domovů odcházejí ve 100% zdravotním stavu, Máte li zájem tak pište z celé ČR a i ze zahraničí na tel:736229137,na email: kochovaadela15@gmail.com. Inzerát je platný dokud ho
nesmažeme. Osmáčky rozvážíme po celé republice zdarma, vážným zájemcům pošleme i aktuální fotky, začátečníkům rádi poradíme, na vyžádání je možnost VP minimálně 6 generací. Jsou to roztomilý
myšáčci kteří vás nezklamou;)
Prodám Toyota Land Cruiser HZJ 78, motor 4,2 Diesel R6, r.v. 2000, třetí majitel, servisní knížka, koupeno v ČR, po kompletní GO karoserie, podvozek OME včetně tlumičů, přední i zadní pevnostní nárazník, zadní rameno na rezervu a Hi-lift, nová litá kola Toyota, pneu Discoverer STT, šnorch, kožený volant, zcela nové sedačky na míru, rozšiřovací lemy, folie na okna Llumar, zadní podlaha z voděodolné překližky, kompletní vestavba interiéru pro 2-3 osoby, nová elektroinstalace, střešní nosič, světelná rampa, naviják. Současná barva je původní oranžový lak, zelená fólie, viz.foto, odborně odstraněna.
Cena je vč.DPH, je možný odpočet.
Cena je vč.DPH, je možný odpočet.
Hyundai i30 1.6, benzín, r.v. 2014
150 000 Kč
Hyundai i30, červená barva, má platnou STK, výkon motoru 88 kW, má najeto 137934 kilometrů, k vozu je servisní knížka, motor 1.6, benzín, rok výroby 2014.
Výbava vozu zahrnuje: střešní nosič, ASR, palubní počítač, mlhovky, ABS, klimatizace, elektricky nastavitelná zrcátka, vyhřívání sedadel, ESP.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Cena při financování: 125000 Kč.
Výbava vozu zahrnuje: střešní nosič, ASR, palubní počítač, mlhovky, ABS, klimatizace, elektricky nastavitelná zrcátka, vyhřívání sedadel, ESP.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Cena při financování: 125000 Kč.
Škoda Yeti 2.0, nafta, vyrobeno 2010
187 000 Kč
Prodávaný vůz: Škoda Yeti, k vozu je servisní knížka, výkon motoru 103 kW, vůz je v šedé barvě, má platnou STK, rok výroby 2010, má motor 2.0, nafta, najeto 162979 kilometrů.
Výbava vozu zahrnuje: elektricky nastavitelná zrcátka, ABS, xenony, palubní počítač, ASR, ESP, vyhřívání sedadel, tažné zařízení, mlhovky, klimatizace, střešní nosič.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Cena při financování: 187000 Kč.
Výbava vozu zahrnuje: elektricky nastavitelná zrcátka, ABS, xenony, palubní počítač, ASR, ESP, vyhřívání sedadel, tažné zařízení, mlhovky, klimatizace, střešní nosič.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Cena při financování: 187000 Kč.
Volkswagen Golf, vůz má motor 1.9, nafta, najeto 162207 kilometrů, k vozu je servisní knížka, rok výroby 2007, vůz má šedou barvu, výkon motoru 77 kW.
K další výbavě vozu patří např. elektricky nastavitelná zrcátka, ESP, ASR, ABS, střešní nosič, tažné zařízení, klimatizace, vyhřívání sedadel, palubní počítač, mlhovky, centrální zamykání, elektrické stahování oken, airbagy.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Cena při financování: 78000 Kč.
K další výbavě vozu patří např. elektricky nastavitelná zrcátka, ESP, ASR, ABS, střešní nosič, tažné zařízení, klimatizace, vyhřívání sedadel, palubní počítač, mlhovky, centrální zamykání, elektrické stahování oken, airbagy.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Cena při financování: 78000 Kč.
Škoda Octavia 2.0, nafta, RV 2016
284 000 Kč
Nabízíme k prodeji Škoda Octavia, rok výroby 2016, motor 2.0, nafta, k vozu je servisní knížka, výkon motoru 110 kW, vůz má najeto 120993 kilometrů, šedá barva, má platnou STK.
Výbava vozu: palubní počítač, ASR, střešní nosič, tažné zařízení, elektricky nastavitelná zrcátka, vyhřívání sedadel, ESP, ABS, klimatizace, mlhovky.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Možnost odpočtu DPH. Cena při financování: 234000 Kč.
Výbava vozu: palubní počítač, ASR, střešní nosič, tažné zařízení, elektricky nastavitelná zrcátka, vyhřívání sedadel, ESP, ABS, klimatizace, mlhovky.
Další informace od prodejce vozu: Všechny vozy procházejí důkladnou kontrolou 107 technických parametrů a stavu najetých km. Prodloužená záruka Carlife až 24 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na původ vozu. Výhodnou půjčku bez navýšení domluvíme za vás vybírejte z 8 000 kvalitních vozů za nejlepší ceny. Více info na www.aaaauto.cz. Možnost odpočtu DPH. Cena při financování: 234000 Kč.
Volkswagen Golf 99, benzín
20 000 Kč
VW Golf, ročník 1999, najeto přes 176 000 km.
Vyměněná škrtící klapka, výfuk, svíčky. Pár odřenin, první auto čerstvého řidiče :) Mírná koroze. STK 2/2022 - diagnostika OK. Vyhřívaná sedačka spolujezdce. Motor 2.0 litr benzín. Střešní okno. koroze kolem zámků pátých dveří, prahy. Popraskaný lak na kapotě. Na palubovce svítí airbag - nejspíše díky špatnému kontaktu pod sedačkou, díky kterému nefunguje ani výhřev sedačky od řidiče. Rovněž se rozsvítí servis nyní, jelikož je nutno vyměnit olej a přes diagnostiku toto smazat. Malinko blbne radio - stanice nehrají úplně čistě, ale BT v pohodě.
Vyměněná škrtící klapka, výfuk, svíčky. Pár odřenin, první auto čerstvého řidiče :) Mírná koroze. STK 2/2022 - diagnostika OK. Vyhřívaná sedačka spolujezdce. Motor 2.0 litr benzín. Střešní okno. koroze kolem zámků pátých dveří, prahy. Popraskaný lak na kapotě. Na palubovce svítí airbag - nejspíše díky špatnému kontaktu pod sedačkou, díky kterému nefunguje ani výhřev sedačky od řidiče. Rovněž se rozsvítí servis nyní, jelikož je nutno vyměnit olej a přes diagnostiku toto smazat. Malinko blbne radio - stanice nehrají úplně čistě, ale BT v pohodě.
Polohovací lavice
10 600 Kč
✅ Špičkově zpracovaná masivní konstrukce
✅ Obrovská nosnost posilovací lavice
✅ Celkové rozměry polohovací lavice (délka x šířka x výška): 127x54x43 cm
✅ Hmotnost polohovatelné lavice: 50 kg
✅ 8 poloh lehátka- vodorovná až svislá poloha (0° až 90°)
✅ 3 polohy sedátka- vodorovná až nakloněná (0° až 35°)
✅ Lehátko: 90×26 cm, výška od země 43 cm
✅ Sedátko: 30×26 cm, výška od země 43 cm
✅ Kvalitní práškové lakování
✅ Antibakteriální otěruvzdorné čalounění odolné proti slané vodě, chlorovým dezinfekcím a UV záření
✅ Vroubkované madla
✅ Gumové patky
✅ Možnost poslat poštou po celé ČR.
✅ Obrovská nosnost posilovací lavice
✅ Celkové rozměry polohovací lavice (délka x šířka x výška): 127x54x43 cm
✅ Hmotnost polohovatelné lavice: 50 kg
✅ 8 poloh lehátka- vodorovná až svislá poloha (0° až 90°)
✅ 3 polohy sedátka- vodorovná až nakloněná (0° až 35°)
✅ Lehátko: 90×26 cm, výška od země 43 cm
✅ Sedátko: 30×26 cm, výška od země 43 cm
✅ Kvalitní práškové lakování
✅ Antibakteriální otěruvzdorné čalounění odolné proti slané vodě, chlorovým dezinfekcím a UV záření
✅ Vroubkované madla
✅ Gumové patky
✅ Možnost poslat poštou po celé ČR.
Bench press lavice ( nová, masivní)
9 900 Kč
Nová (nepoužitá) bench press posilovací lavice:
✅ Kvalitně zpracovaná masivní konstrukce
✅ Nosnost přes 350 kg
✅ Standardizované rozměry dle norem IPF pro benchpress
✅ Určeno pro olympijskou tyč (vnější míra stojen: 121cm)
✅ Výsuvné stojiny (6 poloh po 5cm , rozsah 83 až 108 cm od země)
✅ Lehátko: 122x30 cm,výška od země 43 cm
✅ Kvalitní práškové lakování, lze i jiné barevné varianty
✅ Antibakteriální otěruvzodné čalounění odolné proti slané vodě, chlorovým dezinfekcím a UV záření
✅ Povrchová úprava výsuven proti odření
✅ Gumové podložky nohou
✅ Možnost poslat poštou po celé ČR.
# lavice, posilovací stroj, posilovna, fitness, workout, tlaky, vybavení, svaly, gym, stojan, sport, benč
✅ Kvalitně zpracovaná masivní konstrukce
✅ Nosnost přes 350 kg
✅ Standardizované rozměry dle norem IPF pro benchpress
✅ Určeno pro olympijskou tyč (vnější míra stojen: 121cm)
✅ Výsuvné stojiny (6 poloh po 5cm , rozsah 83 až 108 cm od země)
✅ Lehátko: 122x30 cm,výška od země 43 cm
✅ Kvalitní práškové lakování, lze i jiné barevné varianty
✅ Antibakteriální otěruvzodné čalounění odolné proti slané vodě, chlorovým dezinfekcím a UV záření
✅ Povrchová úprava výsuven proti odření
✅ Gumové podložky nohou
✅ Možnost poslat poštou po celé ČR.
# lavice, posilovací stroj, posilovna, fitness, workout, tlaky, vybavení, svaly, gym, stojan, sport, benč
Dobrý den, POZOR sběratelé i vášniví čtenáři, rozprodávám z dědictví spousty knížek cca 500 kusů všeho možného druhu. První republika i válečné období, dětské knížky i pro mládež, staré krásné pohádky, známí spisovatelé z celého světa, spisy, sbírky, romány, rarity, atd... Můžete si zakoupit pro sebe nebo jinému věnovat jako dárek. Osobní odběr v Praze i zasílám poštou. Seznamy všech knih rád zašlu na vyžádání. První a vážní zájemci mají největší šanci si rozebrat ty nejlepší knihy. Odpovědi prosím na email: alex.info@seznam.cz
Pomíjí tvářnost světa Hanna Malewska 1981 -
Historický román je věnován jednomu z nejdramatičtějších období v dějinách evropské civilizace. Bylo to po pádu říše západořímské, kdy se v Itálii římská společnost střetává s národy a barbarskými kmeny, které se snaží vydobýt si své místo v novém pořádku Evropy.
Originální název:
Przemija postać świata (1955)
Žánr:
Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno: 1981, Vyšehrad
Počet stran: 583
Překlad: Vojtěch Janouch
Autor obálky: Miloslav Fulín
Vazba knihy: pevná, vázaná s přebalem -
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, razítko, nálepka knihovna , stav velmi velice dobrý.
Prodej osobního majetku B016095
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 99 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Historický román je věnován jednomu z nejdramatičtějších období v dějinách evropské civilizace. Bylo to po pádu říše západořímské, kdy se v Itálii římská společnost střetává s národy a barbarskými kmeny, které se snaží vydobýt si své místo v novém pořádku Evropy.
Originální název:
Przemija postać świata (1955)
Žánr:
Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno: 1981, Vyšehrad
Počet stran: 583
Překlad: Vojtěch Janouch
Autor obálky: Miloslav Fulín
Vazba knihy: pevná, vázaná s přebalem -
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, razítko, nálepka knihovna , stav velmi velice dobrý.
Prodej osobního majetku B016095
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 99 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Dobrý den, POZOR sběratelé i vášniví čtenáři, rozprodávám z dědictví spousty knížek cca 500 kusů všeho možného druhu. První republika i válečné období, dětské knížky i pro mládež, staré krásné pohádky, známí spisovatelé z celého světa, spisy, sbírky, romány, rarity, atd... Můžete si zakoupit pro sebe nebo jinému věnovat jako dárek. Osobní odběr v Praze i zasílám poštou. Seznamy všech knih rád zašlu na vyžádání. První a vážní zájemci mají největší šanci si rozebrat ty nejlepší knihy. Odpovědi prosím na email: alex.info@seznam.cz
Biggles za železnou oponou
William Earl Johns - 1993 -
Zcela náhodou Biggles objeví, že v Anglii pobývá Erich von Stalhein, jeho úhlavní nepřítel. Nechá ho sledovat a zjistí, že verbuje mladé vojáky do mezinárodní brigády, která však sídlí na druhé straně opony, v Československu. Stalhein právě přemlouvá pro vstup do brigády gardistu Rosse. Biggles Rosse přesvědčí, aby.......
Série:
Biggles (42.)
Originální název:
Biggles Follows On (1952)
Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno: 1993, Riopress
Počet stran: 129
Překlad: Zuzana Čaplová
Vazba knihy: pevná, lesklá -
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, stav velmi dobrý.
Prodej osobního majetku A4450195
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 89 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
William Earl Johns - 1993 -
Zcela náhodou Biggles objeví, že v Anglii pobývá Erich von Stalhein, jeho úhlavní nepřítel. Nechá ho sledovat a zjistí, že verbuje mladé vojáky do mezinárodní brigády, která však sídlí na druhé straně opony, v Československu. Stalhein právě přemlouvá pro vstup do brigády gardistu Rosse. Biggles Rosse přesvědčí, aby.......
Série:
Biggles (42.)
Originální název:
Biggles Follows On (1952)
Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno: 1993, Riopress
Počet stran: 129
Překlad: Zuzana Čaplová
Vazba knihy: pevná, lesklá -
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, stav velmi dobrý.
Prodej osobního majetku A4450195
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 89 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Ze své akvaristické pozůstalosti nabízím dva filtry Aqua-El 1. Výkon 300 litrů/hod., udávaný příkon 2.3 W (podle wattmetru ale spíš 5 W).
Filtry prodávám bez houby. Na požádání můžu přidat originální kryt, který ale výrazně limituje velikost houby.
Filtry mají malé rozměry, nicméně docela slušný výkon, a na základě mých zkušeností je jejich trvanlivost skoro věčná.
Na druhém obrázku je filtr JKA IP-200, který má výkon cca 400 litrů/hod., ale také vyšší wattáž (oficiálně 6 W, podle wattmetru kolem 9 W).
PREFERUJU NEJLÉPE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ (MORAVSKÝ KRUMLOV, BRNO).
Filtry prodávám bez houby. Na požádání můžu přidat originální kryt, který ale výrazně limituje velikost houby.
Filtry mají malé rozměry, nicméně docela slušný výkon, a na základě mých zkušeností je jejich trvanlivost skoro věčná.
Na druhém obrázku je filtr JKA IP-200, který má výkon cca 400 litrů/hod., ale také vyšší wattáž (oficiálně 6 W, podle wattmetru kolem 9 W).
PREFERUJU NEJLÉPE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ (MORAVSKÝ KRUMLOV, BRNO).
Nabízím plně funkční herní myš Razer Mamba Tournament Edition Chroma. Důvodem prodeje je koupě nové myši.
Snímá naprosto bez problémů, při porovnání s produktovými snímky jsem si však všiml, že na myši nesvítí logo Razeru. Je možné, že se jedná pouze o moje konkrétní nastavení - funkci Chroma jsem používal málo a ani toto jsem blíže nezkoumal.
V originálním balení, součástí i nálepka Razer.
Pořizovací cena: 2199,-
Moje cena: 999,-
Buďto osobní předání v Praze (zdarma) nebo zaslání na dobírku kamkoliv (cenu bychom dohodli individuálně, mělo by však jít o desítky korun).
V případě dotazů prosím použijte formulář níže, můžeme se pak případně domluvit i telefonicky.
Snímá naprosto bez problémů, při porovnání s produktovými snímky jsem si však všiml, že na myši nesvítí logo Razeru. Je možné, že se jedná pouze o moje konkrétní nastavení - funkci Chroma jsem používal málo a ani toto jsem blíže nezkoumal.
V originálním balení, součástí i nálepka Razer.
Pořizovací cena: 2199,-
Moje cena: 999,-
Buďto osobní předání v Praze (zdarma) nebo zaslání na dobírku kamkoliv (cenu bychom dohodli individuálně, mělo by však jít o desítky korun).
V případě dotazů prosím použijte formulář níže, můžeme se pak případně domluvit i telefonicky.
Socha - torzo mladé ženy na podstavci , výška s podstavcem cca 152 cm, velikost podstavce 42x36x30 cm, hmotnost cca 200 kg. K dispozici 2 ks. Materiál - přírodní kámen , modrý vápenec, barva anracitováBlau Stein. Ozn. 76104
cena základní 22.988,- Kč před výprodejní slevou
Cena při odběru 1 ks po slevě 20.689,- Kč/ks
Cena při odběru obou kusů na skladě 16.092,- Kč/ks
Aktuální skladové množství a přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky. Uvedená cena platí při vlastním odvozu z adresy: Fa. Norman, Hlavní 201, Veleň v pracovní dny 7-12 , 12.30-15.30.
cena základní 22.988,- Kč před výprodejní slevou
Cena při odběru 1 ks po slevě 20.689,- Kč/ks
Cena při odběru obou kusů na skladě 16.092,- Kč/ks
Aktuální skladové množství a přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky. Uvedená cena platí při vlastním odvozu z adresy: Fa. Norman, Hlavní 201, Veleň v pracovní dny 7-12 , 12.30-15.30.
Zachovalý páčkový přepínač světla v dobrém stavu. Mechanicky v pořádku, nezkoušeno. Nález z garáže. Poštovné od 69 Kč. Na dobírku zasílám proti záloze 100 Kč. Podívejte se na další věci na Škodovky 1000 - Favorit v mých inzerátech. Při nákupu nad 500 Kč dárek - tužková fázová zkoušečka 12 V. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma (neplatí pro dobírku a díly karoserie). Možnost vyzvednout po dohodě osobně bez příplatku u Kostelce nad Černými lesy nebo Stříbrné Skalice. Inzerát platí do smazání. Více předmětů, jedno poštovné. Daňový doklad nedávám, nejsem firma. Objednávky prosím v odpovědi na inzerát. Tel. pouze pro dotazy. Na sms "platí inzerát?" nereaguji. Z důvodu virózy posílám díly jen jednou týdně v pondělí nebo v úterý.
Spínač varovných světel komplet - starý typ široký konektor hnědá krytka. Starý typ široký konektor černá krytka, model 92 - 1 ks. Výroba originál Čr nikoli Čína. Cena bez krytky 369 Kč, s krytkou 389 Kč. V nabídce více kusů. Věci pochází ze starých zásob zrušené prodejny. Dopravné od 69 Kč. Podívejte se na další věci na Škodovky 1000 - Favorit v mých inzerátech. Při nákupu nad 500 Kč dárek - tužková fázová zkoušečka 12 V. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma (neplatí pro dobírku a díly karoserie). Možnost vyzvednout po dohodě osobně bez příplatku u Kostelce nad Černými lesy nebo Stříbrné Skalice. Inzerát platí do smazání. Více předmětů, jedno poštovné. Daňový doklad nedávám, nejsem firma.
X