Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Telefonní operátor/ka - Plzeň

Telefonní operátor/ka - Plzeň

Plzeň
5. 4. 2017 - 14:58

Popis

Callcentrum v Plzni přijme na HPP telefonního operátora/ku.

Náplň práce: navolávání stávajících i nových klientů

Datum nástupu: ihned

Vhodné pro absolventy a OZP (fyzicky nenáročná práce v kanceláři).

Místo pracoviště: Plzeň, Klatovská tř. 528/6

V případě, že splňujete dané požadavky
a chcete se stát součástí našeho týmu,
pak zašlete Váš životopis na uvedenou emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky.

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Jiné administrativní pozice
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Požadujeme: základní znalost práce v MS Excel a MS Word, komunikativnost,ochotu učit se novým věcem
Nabízíme
Nabízíme: Práce na HPP, bonusy, dobrý kolektiv, stabilitu firmy, zaškolení na náklady spol. Hrubá mzda – od 20.000,-Kč

Prodávající
Premier Class s.r.o.