Práce z domova (odkudkoliv)

09.05. 09:56 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné administrativní pozice

Vhodné i pro

  • zdravotně postižené
Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseJiné administrativní pozice
Odměna za práci6 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Požaduje:
- věk minimálně 20 let
- chtít se učit novým věcem
- komunikativnost
- zodpovědný přístup

Nabízíme: Nabízíme:
- zaškolení z pohodlí domova (telefon, internetová školení)
- flexibilní pracovní dobu
- práci, která vás bude naplňovat
- podpora týmu
- odměny za výsledky

Popis:

Nabízíme přivýdělek bez osobních schůzek s minimální časovou náročností (2 hodiny denně), práce z pohodlí domova (lze pracovat odkudkoliv, kde máte připojení k internetu (třeba na dětském hřišti). Přivýdělek se může stát po zaškolení trvalým hlavním příjmem. Nejedná se o podomní prodej ani dealerství.

Náplň práce:

- komunikace s klienty (telefon, PC, internet)

- vyřizování korespondence, objednávek

Tento inzerát byl zamítnut našimi administrátory z důvodu porušení pravidel inzerce. Konkrétně se jedná o tyto body: Inzerujte pouze do vhodných sekcí, Inzerujte pouze konkrétní zboží a služby, Inzerujte tak, aby se zájemce dozvěděl zásadní informace již na Hyperinzerci, Používejte co nejkonkrétnější odkazy, Zákaz provizních systémů

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14053615

Počet zhlédnutí:

5 867x

Zhlédnutí detailu:

160x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 956 inzerátů