Hledám práci

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseJiné administrativní pozice
Místo výkonu práceOlomouc
Odměna za práci25 500 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánívysokoškolské

Požadujeme: Ráda bych našla práci, kde mohu uplatnit anglický jazyk (učila jsem se i FJ a RJ). A také práci, která je dobře zaplacená minimálně 18 000 - 20 000 čistého ( Protože dnešní soužití zde není nic moc a jsem zvyklá na mnohem vyšší plat. Nemám ráda stereotypní práci. Chtěla bych se dále vzdělávat a sebe zdokonalovat. Takže bych chtěla práci, kde se dá posunout i dál. Práci očekávám na jednu směnu, svátky a víkendy bych chtěla volné.

Nabízíme: Prosím neváhejte mě kontaktovat, obratem zasílám životopis.

Popis:

Dobrý den,

Přijela jsem před měsícem ze zahraničí, a to ze Skotska. Žila jsem tam 8 let. Takže Angličtinu mam na dobré úrovni. Je mi 26 let a bydlím ve Vrbátkách. Očekávám práci na dojíždění do 30 km (Auto mám). Jsem Ambiciozní, kreativní, tvrdě pracující. Vystudovala jsem Hotelovou školu, a Vyšší odbornou školu se zaměřením na management v cestovním ruchu.

Ve Skotsku jsem se vyšplhala na Manažera provozu restaurace a hotelu. Jsem schopna vést a motivovat lidi. Nemam problém ani s žádnou Administrativou, logistikou. S počítači si rozumím velice dobře, mám i kurz psaní všemi 10. Rychle se učím, a mám rada práci dělanou na 100%. Mezi mé koníčky patří Fitness, ráda čtu, miluji hudbu - dříve jsem hrála na housle. A jsem milovník zvířat, hlavně psů - (Ráda je vychovávám) sama vlastní 2 psy.

Inzerent:Denisa Čejková
Telefon:605 758 741
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Olomouc

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14527870

Počet zhlédnutí:

75 624x

Zhlédnutí detailu:

230x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 586 inzerátů