Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník expedice a administrativy (M/Ž)

Pracovník expedice a administrativy (M/Ž)

Plzeň
17. 4. 2018 - 10:26

Vhodné pro zájemce se vzděláním min. vyučen. Práce v servisu počítačů na jednosměnný provoz, tj. 8h denně.

Požadujeme:
- vzdělání viz výše
- uživatelskou znalost práce s PC
- schopnost pracovat v týmu i samostatně, ochotu učit se novým věcem
- fyzická zdatnost (manipulace s balíky), případně odolnost vůči stresu v předvánočním období

Pracovní náplň:
- uzavírání zakázek v interním systému (nutná znalost základní počítačové terminologie)
- balení zakázek pro přepravní společnost
- příjem / vybalování / evidování příchozích zásilek
- příprava podkladů pro účetní

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu s víceletou praxí na trhu servisu počítačů
- zaškolení
- lokalita: Plzeň - Slovany
- plat dle zkušeností a dovedností (15-18000 Kč) čistého měsíčně

Životopisy zasílejte na následující e-mail a v předmětu uveďte název pracovní pozice:
technik.inl@gmail.com

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
- vzdělání min vyučen - uživatelskou znalost práce s PC - schopnost pracovat v týmu i samostatně, ochotu učit se novým věcem - fyzická zdatnost (manipulace s balíky), případně odolnost vůči stresu v předvánočním období
Nabízíme
- práci v mladém kolektivu s víceletou praxí na trhu servisu počítačů - zaškolení - lokalita: Plzeň - Slovany - plat dle zkušeností a dovedností (15-18000 Kč) čistého měsíčně

Prodávající
Lukáš Saska