Pracovník expedice a administrativy (M/Ž)

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseAdministrativní pracovník
Místo výkonu prácePlzeň
Odměna za práci18 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: - min.vyučení (počítačový obor není nutností, podstatné je zájem o obor)
- schopnost pracovat ve vysokém nasazení, rychle a efektivně
- precizně odvedenou práci
- znalost a zájem o HW/SW
- komunikativnost
- odolnost vůči stresu v exponovaných obdobích jako před vánoci apod.

Nabízíme: - práci v mladém kolektivu s víceletou praxí na trhu servisu počítačů
- zaškolení
- pracoviště v Plzni – Slovany s výbornou dostupností
- nástupní plat dle zkušeností od 18.000 Kč čistého měsíčně + možnost odměn

Popis:

Hledáme technika do servisu počítačů na jednosměnný provoz (pondělí až pátek, 8h denně + přestávka na oběd).

Pracovní náplň:

- kompletní servisní úkony (kromě oprav elektroniky)

- SW (instalace operačních systémů, ovladačů a dalších programy)

- HW (výměny LCD, napájecích konektorů, HDD, WiFi, výměny a opravy pantů atd.)

- testování funkčnosti notebooků a stolních PC

Požadujeme:

- min.vyučení (počítačový obor není nutností, podstatné je zájem o obor)

Nabízíme:

- práci v mladém kolektivu s víceletou praxí na trhu servisu počítačů

- zaškolení

Životopisy zasílejte na následující e-mail a v předmětu uveďte název pracovní pozice:

technik.inl@gmail.com

Inzerent:Lukáš Saska
Telefon:728 902 657

Oblast inzerce:

Plzeň - město

Číslo inzerátu:

13587359

Počet zhlédnutí:

19 894x

Zhlédnutí detailu:

205x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 804 inzerátů