Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kontrolor docházky a kvality práce

Kontrolor docházky a kvality práce

Hlavní město Praha
13. 4. 2018 - 15:26

Crisalix je mezinárodní start up specializující se na 3D software pro plastické chirurgy. Nyní hledáme do našeho mezinárodního týmu nového kolegu nebo kolegyni.

Náplň práce:

- Monitorování kvality práce naší zahraniční pobočky dálkově z kanceláře v Praze
- kontrola docházky zaměstnanců a také kontrola dodržování vnitřních bezpečnostních předpisů
- koordinace a optimalizace interních firemních procesů

Požadavky:

- Angličtina na úrovni minimálně B2
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost práce s PC

Nabízíme:

- Dobré platové ohodnocení
- Zkušenost v mezinárodní firmě
- Školení
- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Občerstvení na pracovišti

Pozice je také vhodná pro důchodce nebo držitele OZP.

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Angličtina na úrovni B2 - Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - Znalost práce s PC
Nabízíme
- Flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - Občerstvení na pracovišti

Vhodné i pro

Důchodce
Zdravotně postižené

Prodávající
Stela Smahlikova