Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Reklamační referentka

Reklamační referentka

Celá ČR
26. 4. 2018 - 09:56

Hledáme komunikativní, spolehlivou, pracovitou a usměvavou kolegyni do našeho super týmu na pozici ,,reklamační referentka,,.

Požadujeme: - komunikativní schopnosti, dobrá intonace hlasu,
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti

- Spolehlivost, loajalitu, aktivní přístup k práci

Popis pozice : Vyřizování reklamací po telefonu a emailu. Práce na HPP, DPP, ŽL. Nástupní plat 20,5 tis/měs. Má za úkol komunikovat s klienty a zodpovídat jejich dotazy přes telefon nebo e-mailem. Informuje je o nových a stávajících produktech.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Nabízíme
Hledáme komunikativní, spolehlivou, pracovitou a usměvavou kolegyni do našeho super týmu na pozici ,,reklamační referentka,,

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Lucie Hrabáková