Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovnice

Administrativní pracovnice

Huštěnovice
22. 10. 2018 - 10:05

Přijmeme zaměstnance na pozici Administrativní pracovnice pro zajišťování administrativní agendy, plnění operativních úkolů a vyřizování korespondence.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení a týmový kolektiv.
Nástup možný ihned.
Požadujeme SŠ, anglický jazyk slovem i písmem, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, organizační zdatnost.
Náplň práce: Administrativní pracovník, zajišťuje kompletní evidenci a administrativní činnosti v rámci běžného provozu kanceláře, komunikace s obchodními partnery v AJ, vykonávání administrativních prací, archivace dokumentů, práce s informačními systémy, komunikace s obchodními partnery a zákazníky, vedení pokladny, zodpovědnost za komplexnost zpracování dat a správnost výstupních dokumentů, zajišťování kancelářských potřeb, zajišťování občerstvení při jednáních managementu, obsluha datových schránek, správa došlé a odchozí pošty, včetně elektronické, příprava podkladů pro mzdy.

Jednosměnný provoz
Možnost i na částečný úvazek!
Pracoviště: Huštěnovice, 68703
Nástupní HM: 20.000,-Kč + prémie (po ZD)

Zájemci o výše nabízenou pracovní pozici zasílejte své životopisy na manasek@aerosped.cz nebo volejte na tel. číslo 775 247 428 Pavel Maňásek

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
SŠ, anglický jazyk slovem i písmem, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, organizační zdatnost.
Nabízíme
Jednosměnný provoz Možnost i na částečný úvazek! Pracoviště: Huštěnovice, 68703 Nástupní HM: 20.000,-Kč + prémie (po ZD)

Prodávající
Kateřina Maňásková