Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník podatelny OZP - zkrácený úvazek - Praha

Pracovník podatelny OZP - zkrácený úvazek - Praha

Praha
28. 12. 2018 - 13:51

Společnost EDM s.r.o. přijme pro svou novou pobočku v Praze 4 – Lhotce nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovník vnitřní poštovní služby.

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.
Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden)
Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou
Hodinová mzda 120,-Kč/hod.
Nástup: ihned nebo dohodou

Náplň práce: Zpracování listovních zásilek od klientů, třídění dle PSČ, razítkování, počítání, frankování, zadávání počtů zásilek do počítače, jednoduchá administrativa, práce v kanceláři.

Prosím posílejte své životopisy na email: gabriela.machova@edm-sro.cz nebo volejte tel.č. 725 212 200.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
9600
Požadujeme
příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem), ochota učit se novým věcem, zodpovědnost za svěřené úkoly, organizační schopnosti. ;
Nabízíme
stravenky 85 Kč, příjemný kolektiv

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Gabriela Machová