Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovnice

Administrativní pracovnice

Praha
22. 1. 2019 - 16:45

Baví tě komunikace s lidmi a máš ekonomické či humanitární zaměření? Pak hledáme právě tebe!

Přijmeme usměvavou a pracovitou slečnu na administrativní činnost a komunikaci s lidmi.

Náplň práce: Tvorba inzerce, pohovory s uchazeči, příprava smluv, navolávání zaměstnanců, zakládání/evidence dokumentů, práce na PC apod...

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
- SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou - Aktivní přístup k práci - Vlastní iniciativu
Nabízíme
- Pracovní poměr na HPP či dohodou - 20.000,- Kč hrub. - Příjemný kolektiv

Prodávající
VIKTORIA TIGR s.r.o.