Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka zahraničního obchodu - RJ

Asistentka zahraničního obchodu - RJ

Jihomoravský kraj
6. 11. 2015 - 17:53
25 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- kontakt se zahraničními partnery
- asistence při zahraničních cestách předsedy představenstva
- tlumočení při jednáních
- vedení korespondence v ČJ, AJ a RJ
- udržování dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty
- příprava a realizace prezentací a nabídek
- další asistentské práce, administrativa

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- aktivní znalost AJ, RJ – slovem i písmem
- osobnostní vlastnosti: komunikativní, příjemné vystupování, flexibilní, důslednost, zodpovědnost, organizační schopnosti
- uživatelská znalosti PC - Excel, Word, Internet, Outlook
- ŘP: B

Od vhodného kandidáta očekáváme: schopnost samostatného uvažování, loajalita ke společnosti, ochota učit se nové věci, tvorba koncepcí a metodik, ochota zvyšovat si vzdělání, flexibilita, market. znalosti a orientace v mediích, umění jednat s lidmi a jiné.

Nabídka:

- práce v zavedené perspektivní společnosti s přátelským kolektivem, která působí na trhu již víc než 10 let
- flexibilní pracovní doba
- interesantní platové ohodnocení
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- tvořivou práci s možností seberealizace
- vysokou míru samostatnosti
- účast na prestižních jednáních a konferencích
- práce s možností perspektivního rozvoje
- mobil:ano
- notebook:ano, po zapracování
- stravenky: ano
- jiné výhody: mobil, notebook, školení, jazykové kurzy, a další zaměst. benefity.

Životopisy s fotografií zasílejte na emailovou adresu. O výběrovém řízení budete zpětně informování emailem. lukavecjakub@seznam.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání - aktivní znalost AJ, RJ – slovem i písmem - osobnostní vlastnosti: komunikativní, příjemné vystupování, flexibilní, důslednost, zodpovědnost, organizační schopnosti - uživatelská znalosti PC - Excel, Word, Internet, Outlook - ŘP: B
Nabízíme
- práce v zavedené perspektivní společnosti s přátelským kolektivem, která působí na trhu již víc než 10 let - flexibilní pracovní doba - interesantní platové ohodnocení - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - tvořivou práci s možností seberealizace - vysokou míru samostatnosti - účast na prestižních jednáních a konferencích - práce s možností perspektivního rozvoje - mobil:ano - notebook:ano, po zapracování - stravenky: ano - jiné výhody: mobil, notebook, školení, jazykové kurzy, a další zaměst. benefity.

Prodávající
Jakub Lukavec