Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme IT na částeční úvazek

Hledáme IT na částeční úvazek

Praha
10. 1. 2016 - 11:41

Hledáme studenta/brigádníka pro naši společnost formou DPP, s předpokládaným rozsahem práce 10 hod měsíčně.

Nabízená profese: správce informačních a komunikačních technologií

Pracovní náplň:
správce informačních a komunikačních technologií, zejména:
- administrace komunikační infrastruktury,
- administrace systémů a uživatelů
- zajišťování provozu uživatelských aplikací,
- zajišťování oprav výpočetní techniky a instalaci programového vybavení,
- zajišťování provozu hlasových služeb,
- podpora uživatelů,
+ další úkoly vyplývající z náplně naší společnosti.

Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
- CV s klasickými údaji
- minimálně 3 podepsané a orazítkované reference od dalších společností/klientů, kde byly uchazečem vykonávány podobné služby

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
- profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech, dovednostech a požadované praxi, týkající se činností souvisejících se správou informačních a komunikačních technologií
- min. 3 reference

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Administrátor
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: -středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, -velmi dobré komunikační schopnosti a vystupování, -pasivní znalost anglického jazyka -bezúhonnost, - znalost MS Windows - znalost produktů Apple (část zaměstnanců pracuje na produktech iMac a Macbook)
Nabízíme
- nástup možný ihned - pružná pracovní doba (ad hoc úkoly) - zaměstnání na dohodu o provedení práce - vhodný přivýdělek i pro studenty (10-15 hod měsíčně) - možná je práce i na IČO - odměna: 200 Kč/hod

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Prodávající
Marie Dvořáková