Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Projektant / Architekt pozemních staveb

Projektant / Architekt pozemních staveb

Brno
17. 7. 2017 - 14:19

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici projektant/architekt pozemních staveb

Jako mladá a rychle rozvíjející se společnost hledáme samostatné projektanty nebo architekty na HPP, kteří se chtějí podílet na vývoji rychle se rozvíjející společnosti a kteří nehledají pouze pohodlné zázemí velkých firem, ale jsou schopni a chtějí samostatně myslet a zároveň realizovat své inovativní myšlenky.
Také hledáme ty, kteří nechtějí stále dokola dělat jednotvárnou práci.
V našich projektech používáme moderní metody a technologie a snažíme se neustále zlepšovat.
Co tedy děláme? – Navrhujeme kanadské sruby, sruby „Post and Beam“, pasivní domy, ostrovní systémy, moderní stavby společně s klasickou architekturou s ohledem na udržitelnost a ekonomickou efektivitu.

CO BY BYLA NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

samostatné vedení projektů

týmová spolupráce při řešení velkých projektů

samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace

spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti

jednání s klienty

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Architekt
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání obor pozemní stavby nebo architektura minimálně 2 roky praxe jako samostatný projektant schopnost pracovat v softwaru Archicad samostatnost při řešení pracovních úkolů inovativní přístup týmového ducha schopnost kritického myšlení
Nabízíme
K základní mzdě nabízíme osobní ohodnocení na základě odvedené práce, progresu firmy a ne jen času stráveného v kanceláři, mzdový a karierní postup. Možnost home office. PLAT: 30 000 - 35 000 /měs. + odměny

Prodávající
Marek Roubíček