Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vedoucí projektant pozemních staveb

Vedoucí projektant pozemních staveb

Praha
4. 7. 2018 - 10:21

Projektový ateliér SVIŽN hledá spolupracovníka na pozici Vedoucí projektant pozemních staveb / Hlavní inženýr projektů

Pracovní náplň:
• Samostatné řízení projektů
• Koordinace jednotlivých částí PD a členů projektového týmu
• Kontrola termínů a kvality díla
• Výběr vhodných (pod)dodavatelů a příprava smluvních vztahů
• Komunikace s objednatelem, subdodavateli a dotčenými orgány státní správy
• Výkon autorského dozoru

Požadujeme:
• absolvent SPŠ, VOŠ nebo VŠ se zaměřením na pozemní stavby
• praxe v oboru minimálně 3 roky
• pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem
• znalost práce v programu CAD, zkušenost s prostředím ve 3D výhodou
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
• spolupráci na zajímavých projektech
• příjemné zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
• pružnou pracovní dobu
• možnost osobního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení
• firemní benefity

V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně fotografie a portfolio na email dvorakova@svizn.com, do předmětu uveďte název pracovní pozice o kterou se ucházíte.

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Architekt
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
absolvent SPŠ, VOŠ nebo VŠ se zaměřením na pozemní stavby praxe v oboru minimálně 3 roky pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem znalost práce v programu CAD, zkušenost s prostředím ve 3D výhodou řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme
spolupráci na zajímavých projektech příjemné zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti pružnou pracovní dobu možnost osobního rozvoje odpovídající finanční ohodnocení firemní benefity

Prodávající
Lenka Matyášová