Home Práce, zaměstnání Práce v ČR asistent/asistentka marketingového oddělení

asistent/asistentka marketingového oddělení

Hlavní město Praha
14. 1. 2018 - 11:52

Mezinárodní IT společnost se sídlem v US hledá do svého týmu asistenta/asistentku marketingového oddělení. Pozice je vhodná pro absolventy příp. studenty s velkou časovou flexibilitou.

Hledáme do týmu superženu/ supermuže, která/ý se dokáže otáčet, nebojí se práce pod tlakem, má pod palcem velmi dobrou komunikativní angličtinu i češtinu a neváhá ji použít. Měl/a bys být komunikativní, společenská/ý – s tím se pojí občasné výjezdy na akce, my markeťáci zkrátka nesedíme v koutě, s tím se poutá i občasné obětování volného času právě na tyto aktivity, vykompenzované náhradním volnem podle domluvy nebo finanční odměnou. Náš supporťák se podílí na všem, co se týká marketingu, od plánování aktivit až po jejich exekuci, na analýzy a reporty máme agenturu, ale pokud by tě to zajímalo, brzdit tě nebudeme.

Náplň práce:

komunikace s eventovou agenturou, proofování marketingových aktivit
channel lead management (správa, reporting a podpora partnerských obchodních aktivit)
práce v Sales Force
zpracování korporátních reportingů
výpomoc na akcích marketingového oddělení
korektury newsletterů, katalogů
komunikace v AJ na denní bázi s centrálou v zahraničí

Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Asistent v médiích, reklamě, PR
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
není třeba praxe ale výrazně větší znalost XLS ano hledáme junior pozici po absolvování školy - studenta VŠ příp. čerstvého absolventa velmi dobrou znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem podmínkou zapálení pro marketing preciznost, zaměření na detail, ochota učit se novým věcem důslednost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, asertivnost Vítány jsou znalosti z oblasti: znalost prostředí Sales Force základy html programování zkušenost s partnerským obchodem úpravy grafiky (Adobe Creative Suite) znalost správy Microsoft Sharepoint
Nabízíme
solidní finanční ohodnocení možnost proniknout do kouzel marketingu u jedné z nejrespektovanějších IT společností na světě práci přímo pod vedením country managera Dellu a jednoho z nejinspirativnějších lidí v českém IT byznysu příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího sebevzdělávání i kariérního růstu nástup únor 2018

Prodávající
Agentura Xact