Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme osobní asistentku, plat 30 tis ČISTÉHO.

Hledáme osobní asistentku, plat 30 tis ČISTÉHO.

Celá ČR
15. 5. 2018 - 20:39

Popis

Dobrý den,

naše stavební firma hledá slečnu /ženu na pozici - osobní asistentka / sekretářka.
Práce na HPP nebo DPP po dohodě.
Plat:, 30.000 Kč ČISTÉHO + BONUSY .

Náplň práce :
-komunikace se zákazníky
-administrativa (práce na PC, Excel, rozpočty)

Pracovní doba (po-pá 9-17hod)

Proškolení ve stavebním oboru Zdarma, proto není nutné mít praxi v oboru.
Místo pracoviště - Praha 4, Nuselská ul.
Nástup od 1.6.2018

V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy vč. fotografie na email:
kariera.homebuild@seznam.cz

S přáním hezkého dne
Build a Home s.r.o.

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- SŠ vzdělání s maturitou - VÝBORNOU KOMUNIKATIVNOST, spolehlivost, flexibilitu, představivost - ŘP SK. B, NENÍ PODMÍNKOU - ovládání PC, programů Pdf, Excel, Rozpočtovou tabulku
Nabízíme
- Stabilní měsíční plat 30.000 Kč ČISTÉHO vč. zajímavých Bonusů. - Skvělý pracovní kolektiv - Získání nových zkušeností v oblasti stavebnictví, dále 3D projektů a designu A mnoho dalšího.