Asistentka hlavního projektového manažera projektu SYPO

12.04. 11:25 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Asistentka, sekretářka
Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseAsistentka, sekretářka
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci26 350 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánístředoškolské s maturitou

Požadujeme: Praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici.
• Pravidla evidování korespondence, smluv a dalších dokumentů.
• Vedení administrativy.
• Pravidla archivace projektu.
• Pečlivost.
• Asertivní chování.
• Samostatnost při zpracování dílčích úkolů.
• Počítačová způsobilost.

Nabízíme: • Pět týdnů dovolené.
• Čtyři dny indispozičního volna.
• Dobré platové podmínky (plat uvedený výše po zkušební době).
• Motivační odměny
• Flexibilní pracovní dobu.
• Služební notebook a mobilní telefon.
• Příspěvek na stravování.
• Pracovní prostředí na prestižní adrese v centru Prahy.
• Zázemí stabilní státní organizace.
• Intenzivní činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu.
• Pracovní smlouvu na celý úvazek (1,0) po dobu realizace projektu (říjen 2022).

Popis:

Hlavní náplň činnosti:

• Administrativní podpora projektového manažera při koordinaci projektu.

• Administrace projektové dokumentace v interních systémech a databázích.

• Příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance.

• Zajišťování kancelářských potřeb.

• Správa došlé a odchozí pošty včetně elektronické dle pravidel spisové služby.

• Spolupracuje s manažery při realizaci produktů, plní dílčí úkoly, kompletuje podklady, formálně upravuje všechny materiály projektu, připravuje činnosti aktivit a organizačně zajišťuje jednání realizačního týmu.

• Provádí všechny administrativně technické práce včetně pořizování záznamů z jednání.

• Vyřizuje korespondenci podle obecných postupů a sestavování, koordinuje průběh denních plánů podle dispozic projektového manažera.

• Archivace.

• Zajišťuje organizační a koordinační záležitostí s celostátní působností (spolupráce s krajskými pracovišti).

Výhodou:

• Psaní desetiprstovou hmatovou metodou.

• Znalost projektů OP VVV.

Místo výkonu práce: Praha

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 14. 5. 2018 do 12:00 hodin na e-mail antal@nidv.cz. Do předmětu zprávy uvádějte „asistent HPM IPs SYPO“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

13952125

Počet zhlédnutí:

7 998x

Zhlédnutí detailu:

234x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 308 inzerátů