Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka advokátní kanceláře

Asistentka advokátní kanceláře

Praha
15. 5. 2018 - 10:10

Popis

Náplň práce:

· Administrativní podpora advokátů

· Písemná i elektronická komunikace s úřady i soudy

· Vyřizování poštovní agendy a telefonních hovorů

· Zajištění plynulého chodu kanceláře

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
23000
Požadujeme
Požadujeme: · Ukončené středoškolské vzdělání · Výbornou znalost práce na PC (MS Office, formátování textu, MS Outlook) · Odpovědný a aktivní přístup · Znalost AJ na komunikativní úrovni · Dobré komunikační schopnosti, samostatnost · Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
Nabízíme
Nabízíme: · Práce na plný úvazek · Přátelské pracovní prostředí · Odpovídající finanční ohodnocení · Zaměstnanecké benefity · Pracovní doba: Po – Čt 8:30 – 17:30, Pa 8:30 - 15:00 Místo výkonu práce: Praha, Václavské náměstí Nástup: 1.6.2018 Těšíme se na Vás

Prodávající
Veronika Caisková