Home Práce, zaměstnání Práce v ČR TÝMOVÝ/Á ASISTENT/KA

TÝMOVÝ/Á ASISTENT/KA

Praha
18. 9. 2018 - 11:32

Pro skupinu ART VIKO hledáme vhodného kandidáta na pozici týmové asistentky.
Práce pro zodpovědnou osobu, která se nebude bát zajišťovat bezproblémový chod kanceláře, s úsměvem vítat nové hosty, zajišťovat potřebnou agendu, obsluhovat hlavní příchozí linky, a hlavně pomáhat všem v týmu pracovat co nejefektivněji.
Od roku 2008 poskytujeme služby v oblasti hotelového, gastronomického, výrobního a logistikého servisu. Pomáháme našim zákazníkům efektivně zajišťovat provoz flexibilním dodáním vhodných pracovníků.
NÁPLŇ PRÁCE:
- péče o příchozí návštěvy
- obsluha hl.příchozí telefonní linky
- vedení příruční pokladny, pravidelné i ad-hoc nákupy
- agenda související s kancelářskými potřebami
- objednávky a distribuce celofiremního občerstvení
- agenda související s výrobou vizitek, s příjmy a výdeji klíčů
- aktualizace interního telefonního seznamu
- aktualizace seznamu narozenin
- kontrola stavu objednávek vybavení kanceláře a jeho průběžné doplňování
- agenda související s kartami Multisport

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
22000
Požadujeme
- znalost českého jazyka - znalost ukrajinského jazyka kvůli komunikaci po telefonu s pracovníky - praxe na obdobné pozici vítána, není ale podmínkou - reprezentativní vystupování - uživatelská znalost PC - proaktivní přístup s orientací na klienta a na dosažení cíle
Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti - práci v centru Prahy - pracovní dobu 8:00-17:00 - občerstvení na pracovišti - skvělý a přátelský kolektiv - nástup ihned - karta Multisport - 4 týdny dovolené - práce na HPP V PŘÍPADĚ ZÁJMU: Tel.číšlo: 776 054 579 (sms i volání) Pište na email info@artviko.cz

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
ART VIKO