Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistent/ka advokátní kanceláře

Asistent/ka advokátní kanceláře

Praha
15. 11. 2018 - 23:22

Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., poskytující komplexní právní služby, přijme do svého mladého přátelského kolektivu sídlící v moderních prostorách kanceláře na Praze 5 s výbornou dopravní dostupností, nového kolegu/kolegyni na pozici ASISTENTA/KY ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE.

Hlavní náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře, různorodá administrativní podpora právního týmu, evidence dokumentů, pošty, zásilek, datových schránek a telefonních hovorů, komunikace s úřady a klienty.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: Adriana.Handlova@purkyt.cz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
24000
Požadujeme
ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), komunikativní znalost AJ, pracovitost, vysokou míru zodpovědnosti, pečlivost, organizační schopnosti, praxe a zkušenosti z obdobné pozice výhodou
Nabízíme
Nabízíme smlouvu na HPP na dobu neurčitou, zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu, dobré platové ohodnocení. Nástup ihned.

Prodávající
Adriana Handlová