Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Přijmeme AUTOMECHANIKA - Prostějov

Přijmeme AUTOMECHANIKA - Prostějov

Prostějov
15. 1. 2018 - 13:53

Popis

Hledáš práci? Umíš zabrat? Pak hledáme právě Tebe!
Jsme mladá, dynamická společnost se stabilním zázemím a přátelským kolektivem. Hlavní náplní naší práce jsou opravy osobních a dodávkových automobilů všech značek.

Požadujeme:
- uchazeče v dobré fyzické kondici
- se středním odborným vzděláním nebo s výučním listem
- s řidičským oprávněním skupiny B s aktivní praxí
- pečlivého, samostatného, zodpovědného
- trestně bezúhonného
- základní znalost práce na PC
- zkušenost s diagnostickými přístroji výhodou
- nástup možný ihned

Náplň práce:
- běžné mechanické opravy osobních a užitkových vozidel všech značek
- údržba - servisní prohlídky
- opravy vozidel po nehodách
- diagnostické práce
- servis a opravy autoklimatizací
- seřizování geometrií náprav
- pneuservis

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- základní mzda + individuální ohodnocení + prémie dle výkonu
- bonusový program pro dlouhodobé zaměstnance

Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail info@pneufloryk.cz, nebo volejte na tel.č. 777870729.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Automechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- uchazeče v dobré fyzické kondici - se středním odborným vzděláním nebo s výučním listem - s řidičským oprávněním skupiny B s aktivní praxí - pečlivého, samostatného, zodpovědného - trestně bezúhonného - základní znalost práce na PC - zkušenost s diagnostickými přístroji výhodou - nástup možný ihned
Nabízíme
- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti - základní mzda + individuální ohodnocení + prémie dle výkonu - bonusový program pro dlouhodobé zaměstnance

Prodávající
Milan Florýk